Čo sa na tomto kurze naučíte Obsah školenia Pre koho je kurz určený Prečo ísť na tento kurz Čo budete potrebovať Povedali o školení

Školenie

Najbližší termín

Momentálne nie je naplánovaný ďalší termín tohto školenia.

Ak chcete, rád vás budem informovať, keď bude zverejnený nasledujúci termín. Budete tak včas informovaný.

Informujte sa

Chcete vlastný termín?

Ak máte záujem o školenie len pre vás, v termíne, ktorý vyhovuje vám, dajte mi vedieť. Na cene aj termíne sa dohodneme.

Získajte ponuku

Príbuzné kurzy

Angular je moderný framework, určený na tvorbu robustných dynamických webových aplikácií s podporou tvorby PWA. Naučte sa tvoriť dynamické webové aplikácie s použitím tohto frameworku.

Povedali o školení

Martin NextIT

Angular som sa začal učiť sám ešte pred školením, takže som mal o ňom už ako takú predstavu. Ale po absolvovaní tohoto školenia chápem omnoho lepšie veciam a súvislostiam, prečo sa to robí tak, ako sa to robí.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Rastislav Petras NextIT

Nakoľko som už v Angulari programoval tak také oprášenie vedomostí a hlavne doplnenie niektorých vecí + rozšírenie...

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Ján Greguš Fabrici Management Consulting

Školiteľ bol výborne pripravený. Všetky podklady do seba zapadali. Veľmi kladne hodnotím praktickú prvú skúsenosť s vývojom jednoduchšej aplikácie, ktorá demonštratívne prezentovala možnosti framework-u Angular.

Nakoľko som sa predtým snažil naučiť Angular iba skrz internetové tutoriály a bolo to trápenie, veľmi kladne hodnotím aj teoretický úvod.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Róbert Román Všeobecná úverová banka

Školenie to bolo náročné, lebo s Angularom som nemal žiadne predchádzajúce skúsenosti. Školiteľ však dokázal veľmi zaujímavým a vtipným spôsobom udržať moju pozornosť a tak som nasal hodne informácií.

Každopádne, ak v budúcnosti pôjdem na nejaké školenie a zbadám že školiteľom je Michal Kočí, tak sa ho zúčastním bez obáv a rád. Je to kompetentný a špičkový školiteľ.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

David Pindar Workflows

Angular je sám o sebe dosť intuitívny, všetko do seba pekne zapadá, no školenie mi dalo hlavne chápanie ako to všetko dokopy funguje a teraz mám pocit, že tie aplikácie môžem tvoriť s porozumenim, nie len hlupym copy-pastovaninm z iných komponentov :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Ján Šúr Workflows

Školenie bolo na veľmi vysokej úrovni. Michal bol výborný a obsah školenia tiež. Určite by som Michala odporučil ostatným firmám, ktoré majú záujem o školenia Angularu alebo Javascriptu :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Peter Capco

Je skvelé, keď na školiteľovi vidno, že danú technológiu má zvládnutú nielen teoreticky, ale v nej aj nakódil kopec projektov. A že ho to vysvetlovanie aj veľmi baví. Mišo bol presne taký, na každú otázku vedel podrobne odpovedať, napísal s nami jednoduchú React appku a pridal zopár javascriptových tipov a trikov. Zároveň srandy kopec, tak už len začať kódiť :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Radovan Masaryk Capco

Skvelé školenie ako štart do Angularu. Je stráviteľne začiatočíikom, no školiteľova prax hravo uspokojí aj podrobnejšie otázky. Sám som praxou viac back-endový developer, ktorý sa vo voľnom šase venuje Angularu a školenie buď doplnilo moje vedomosti alebo poskytlo pohľad z iného úhlu. Vrelo doporučujem.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Martin Puškáč Capco

S Michalom sme absolvovali školenie React a Angular2+. Obe boli skvelé hlavne vďaka Michalovi ako školiteľovi, ktorý vytváral dobrú atmosféru.

Technicky sme prešli základné scenáre, ktoré sa pri vývoji SPA môžu vyskytnúť a vďaka praktickým príkladom sa viem smelo vrhnúť do nového projektu.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Marek Jurčo

Pred školením som o Angular 2 skoro nič nevedel. Školenie mi dalo jasnú predstavu ako vyzerá projektová štruktúra, čo s čím ako spolupracuje a taktiež základný prehľad najpoužívanejších direktív.

V skratke solídny základ, na ktorom sa dá stavať

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Matej Kall Exxeta

Školenie bolo vedené veľmi prakticky s dobrým prístupom k školiacim sa. Výstup zo školenia je reálne fungujúca aplikácia a teda v prípade nových projektov viem ako postupovať pri vytváraní aplikácie.

Školenie mi výrazne sprehľadnilo Angular framework. Boli to užitočne strávené 2 dni.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Tomáš Konyárik mediworx software solutions

Ideálne školenie pre tých, ktorí chcú začať s Angularom.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

David Klubert mediworx software solutions

Veľmi dôkladne prezentované školenie na vysokej úrovni no v otvorenej a neformálnej atmosfére.

Prívetivý prístup školiteľa ako aj zaujímavé cvičenia sa postarali o obdržanie poriadnej dávky nových znalostí, vrelo odporúčam.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Rado Alcasys Slovakia

Už nejakú dobu sme sa v tíme pokúšali zvladnuť nielen Angular, ale tiež zorientovať sa v (pre nás) novom svete javascript knižníc a technologií pre tvobu dynamických aplikácií.

Školenie Angular 2 nás dostalo presne tam, kde sme chceli, len za dva dni. To nám na projekte ušetrilo ohromné množstvo času.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ: