O mne

Programovaniu sa profesionálne venujem 20 rokov. Začínal som programovať v Pascale, neskôr som logicky prešiel na Delphi. V týchto jazykoch som vyvíjal DOS a Windows aplikácie, najmä pre banky (Komerční banka Bratislava a Tatra banka).

Neskôr s príchodom .Net Frameworku som začal programovať v C# a to ako desktopové, tak aj webové aplikácie. Tie som vyvíjal pre VB Leasing, ioko365 či PosAm.

Pre bwin som okrem webových aplikácií v .Nete začal programovať aj aplikácie v JavaScripte. A pre Audiolibrix momentálne vyvíjam všetko - web, desktopové aj mobilné aplikácie či Alexa skill. Používam pri tom technológie, ktoré školím: Angular, React+Redux a Node.js.

Školiť som začal v bwine, kde za najväčší úspech považujem to, že som testerov, ktorí nikdy neprogramovali, naučil programovať testy v JavaScripte (Protractor, Karma a Jasmine).

Profesionálne školím už niekoľko rokov a pod rukami mi prešlo množstvo programátorov či už na mojich verejných termínoch, alebo uzatvorených termínoch pre konkrétne firmy. Ich spokojnosť hovorí za všetko a vďaka ich pozitívnemu ohlasu pokračujem v školeniach ďalej.

Prečo školenie u mňa

Ak prídete na jedno z mojich školení, tak si môžete byť istý, že bude postavené najmä na praktických ukážkach a nebude to žiadne nudné teoretické posedenie. Zastávam názor, že technológiu ovládnete, keď s ňou začnete pracovať. Preto na každom z mojich školení naprogramujeme nejakú jednoduchšiu aplikáciu, na ktorej sa naučíte danú technológiu používať.

Stále aktívne programujem a všetko čo školím pravidelne používam a navyše mám rád. Programovanie ma baví a technológie a frameworky, ktoré nemám rád, neškolím. Slajdov bude tak akurát, ale väčšinu školenia aktívne pracujeme, takže na mojich školeniach nepotrebujete poznámkový blok ale notebook.

Presvedčil som vás?

Ak som vás presvedčil a našli ste si školenie, ktoré vás zaujíma a na ktoré chcete seba alebo svojich kolegov objednať, môžete tak spraviť priamo na detaile školenia, e-mailom alebo telefonicky.

Ak stále váhate, alebo máte ešte nejaké otázky, tak ma prosím kontaktujte. Verím, že vám viem pomôcť a že sa budeme vedieť dohodnúť.

Aké školenia a kurzy ponúkam