O mne

Programovaniu sa profesionálne venujem cez 20 rokov. Počas svojej praxe som prešiel mnohými programovacími jazykmi - od Pascalu a Delphi cez C# až po JavaScript. Ale nevyhol som sa ani PHP, Jave, ObjectiveC či Pythonu.

Som toho názoru, že každý jazyk má výhody aj nevýhody a vždy je dobré spoznávať nové programovacie jazyky. Každý jazyk je iný, každý sa hodí na niektoré problémy a nakoniec, čím viac jazykov človek ovláda, tým lepšie im rozumie.

Mám za sebou skúsenosti s tvorbou desktopové ale aj webových aplikácií. Neskôr sa k nim pridali aj mobilné aplikácie či Alexa skill. Aktuálne najviac používam technológie, ktoré školím: Angular, React+Redux a Node.js.

Profesionálne školím už niekoľko rokov a pod rukami mi prešlo množstvo programátorov či už na mojich verejných termínoch, alebo uzatvorených termínoch pre firmy. Ich spokojnosť hovorí za všetko a vďaka ich pozitívnemu ohlasu pokračujem v školeniach aj naďalej.

Prečo školenie u mňa

Ak prídete na jedno z mojich školení, tak si môžete byť istý, že bude postavené najmä na praktických ukážkach a nebude to žiadne nudné čisto teoretické posedenie.

Zastávam názor, že technológiu ovládnete, keď s ňou začnete pracovať. Preto na každom z mojich školení naprogramujeme nejakú jednoduchšiu aplikáciu, na ktorej sa naučíte danú technológiu sami používať.

Slajdov bude tak akurát, ale väčšinu školenia aktívne pracujeme, takže na mojich školeniach nepotrebujete poznámkový blok ale notebook.

Stále aktívne programujem a všetko čo školím pravidelne používam a navyše mám rád. Programovanie ma baví a technológie a frameworky, ktoré nemám rád, neškolím.

Navyše som certifikovaný Node.js programátor, úspešne som absolvoval skúšky JSNAD a JSNSD.

Presvedčil som vás?

Ak som vás presvedčil a našli ste si školenie, ktoré vás zaujíma a na ktoré chcete seba alebo svojich kolegov objednať, môžete tak spraviť priamo na detaile školenia, e-mailom alebo telefonicky.

Ak stále váhate, alebo máte ešte nejaké otázky, tak ma prosím kontaktujte. Verím, že vám viem pomôcť a že sa budeme vedieť dohodnúť.

Aké školenia a kurzy ponúkam