Angular je moderný framework, určený na tvorbu robustných dynamických webových aplikácií s podporou tvorby PWA. Naučte sa tvoriť dynamické webové aplikácie s použitím tohto frameworku.

Detail školenia

vo vašich priestoroch
3 dni
min 5 účastníkov
podľa počtu účastníkov a miesta konania
Školenie

Vlastný termín

Povedali o školení

Martin NextIT

Angular som sa začal učiť sám ešte pred školením, takže som mal o ňom už ako takú predstavu. Ale po absolvovaní tohoto školenia chápem omnoho lepšie veciam a súvislostiam, prečo sa to robí tak, ako sa to robí.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Rastislav Petras NextIT

Nakoľko som už v Angulari programoval tak také oprášenie vedomostí a hlavne doplnenie niektorých vecí + rozšírenie...

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Ján Greguš Fabrici Management Consulting

Školiteľ bol výborne pripravený. Všetky podklady do seba zapadali. Veľmi kladne hodnotím praktickú prvú skúsenosť s vývojom jednoduchšej aplikácie, ktorá demonštratívne prezentovala možnosti framework-u Angular.

Nakoľko som sa predtým snažil naučiť Angular iba skrz internetové tutoriály a bolo to trápenie, veľmi kladne hodnotím aj teoretický úvod.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Róbert Román Všeobecná úverová banka

Školenie to bolo náročné, lebo s Angularom som nemal žiadne predchádzajúce skúsenosti. Školiteľ však dokázal veľmi zaujímavým a vtipným spôsobom udržať moju pozornosť a tak som nasal hodne informácií.

Každopádne, ak v budúcnosti pôjdem na nejaké školenie a zbadám že školiteľom je Michal Kočí, tak sa ho zúčastním bez obáv a rád. Je to kompetentný a špičkový školiteľ.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

David Pindar Workflows

Angular je sám o sebe dosť intuitívny, všetko do seba pekne zapadá, no školenie mi dalo hlavne chápanie ako to všetko dokopy funguje a teraz mám pocit, že tie aplikácie môžem tvoriť s porozumenim, nie len hlupym copy-pastovaninm z iných komponentov :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Ján Šúr Workflows

Školenie bolo na veľmi vysokej úrovni. Michal bol výborný a obsah školenia tiež. Určite by som Michala odporučil ostatným firmám, ktoré majú záujem o školenia Angularu alebo Javascriptu :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Peter Capco

Je skvelé, keď na školiteľovi vidno, že danú technológiu má zvládnutú nielen teoreticky, ale v nej aj nakódil kopec projektov. A že ho to vysvetlovanie aj veľmi baví. Mišo bol presne taký, na každú otázku vedel podrobne odpovedať, napísal s nami jednoduchú React appku a pridal zopár javascriptových tipov a trikov. Zároveň srandy kopec, tak už len začať kódiť :)

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Radovan Masaryk Capco

Skvelé školenie ako štart do Angularu. Je stráviteľne začiatočíikom, no školiteľova prax hravo uspokojí aj podrobnejšie otázky. Sám som praxou viac back-endový developer, ktorý sa vo voľnom šase venuje Angularu a školenie buď doplnilo moje vedomosti alebo poskytlo pohľad z iného úhlu. Vrelo doporučujem.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Martin Puškáč Capco

S Michalom sme absolvovali školenie React a Angular2+. Obe boli skvelé hlavne vďaka Michalovi ako školiteľovi, ktorý vytváral dobrú atmosféru.

Technicky sme prešli základné scenáre, ktoré sa pri vývoji SPA môžu vyskytnúť a vďaka praktickým príkladom sa viem smelo vrhnúť do nového projektu.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Marek Jurčo

Pred školením som o Angular 2 skoro nič nevedel. Školenie mi dalo jasnú predstavu ako vyzerá projektová štruktúra, čo s čím ako spolupracuje a taktiež základný prehľad najpoužívanejších direktív.

V skratke solídny základ, na ktorom sa dá stavať

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Matej Kall Exxeta

Školenie bolo vedené veľmi prakticky s dobrým prístupom k školiacim sa. Výstup zo školenia je reálne fungujúca aplikácia a teda v prípade nových projektov viem ako postupovať pri vytváraní aplikácie.

Školenie mi výrazne sprehľadnilo Angular framework. Boli to užitočne strávené 2 dni.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Tomáš Konyárik mediworx software solutions

Ideálne školenie pre tých, ktorí chcú začať s Angularom.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

David Klubert mediworx software solutions

Veľmi dôkladne prezentované školenie na vysokej úrovni no v otvorenej a neformálnej atmosfére.

Prívetivý prístup školiteľa ako aj zaujímavé cvičenia sa postarali o obdržanie poriadnej dávky nových znalostí, vrelo odporúčam.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ:

Rado Alcasys Slovakia

Už nejakú dobu sme sa v tíme pokúšali zvladnuť nielen Angular, ale tiež zorientovať sa v (pre nás) novom svete javascript knižníc a technologií pre tvobu dynamických aplikácií.

Školenie Angular 2 nás dostalo presne tam, kde sme chceli, len za dva dni. To nám na projekte ušetrilo ohromné množstvo času.

  Celkovo:

  Detailnosť:

  Školiteľ: