Školenie u vás pre vás

Chcete poslať na školenie viac svojich zamestnancov? A čo tak radšej mať školenie len pre vás, pre uzatvorenú skupinu? Navyše priamo vo vašich priestoroch, kdekoľvek na Slovensku alebo v Českej republike? Znie vám to lepšie ako verejný termín?

Výber z referencií školení pre firmy Hlavné výhody školenia pre firmy Čo budete potrebovať Cena školenia pre firmy Aké školenia a kurzy vám viem ponúknuť?

Výber z referencií školení pre firmy

Hlavné výhody školenia pre firmy

Školenie len pre vás a u vás má niekoľko výhod, ktoré by ste mohli oceniť. Prečítajte si nasledujúcich 5 hlavných výhod, možno vás presvedčia. A ak nie, stále vás samozrejme rád uvidím na mojich verejných termínoch.

1. Uzavretá skupina ľudí

Na takéto školenie nemá prístup nik iný, len vaši zamestnanci. To vám garantuje, že ideme podľa tempa, ktoré vyhovuje vašim zamestnancom, nie iným účastníkom. A všetka pozornosť je venovaná vášmu tímu, vašim potrebám a požiadavkám.

2. Termín, ktorý sedí vám

Spolu sa vieme dohodnúť na termíne, ktorý vyhovuje vám aj mne. Nemusíte čakať mesiac či dva, než sa bude konať verejný termín, ale spoločne nájdeme dni, v ktoré všetci vaši zamestnanci majú na školenie čas - napríklad medzi projektami.

3. Školenie na mieru

Pokiaľ sú vaše požiadavky odlišné od bežnej schémy školenia a niektoré témy vás zaujímajú viac než iné, viem vám školenie prispôsobiť na mieru. Vopred si vieme upraviť obsah školenia a sústrediť sa na témy, ktoré sú pre vás prioritné.

4. Čas podľa vašich potrieb

Vieme si tiež upraviť čas školenia. Verejné termíny začínajú o 9:00 a končia o 17:00. Chceli by ste školenie v inom čase? Alebo chcete na školení prebrať viac než preberáme bežne a vaši zamestnanci vedia udržať pozornosť viac hodín? Nie je problém ani predĺžiť čas školenia na viac hodín.

5. Bez zbytočného cestovania

Keďže sa takéto školenie koná vo vašich priestoroch, šetríte čas vašich zamestnancov - na školenie nemusia dochádzať. Ak ßnavyše nesídlite v Bratislave, kde sa moje školenia bežne konajú, nemusia vaši zamestnanci za školením cestovať, ani im nemusíte zabezpečovať a hlavne hradiť ubytovanie v Bratislave.

Čo budete potrebovať

Vzhľadom na to, že takéto školenie sa bude konať vo vašich priestoroch, stačí ak máte vlastnú miestnosť, v ktorej vieme školenie zrealizovať.

Aby bolo takéto školenie efektívne, minimálny počet účastníkov je stanovený na piatich ľudí, ideálny počet je do osem a maximálny je dvanásť školených. Ak chcete školenie pre viac než 12 zamestnancov, je vhodnejšie spraviť viac termínov a účastníkov podeliť do skupín.

Cena školenia pre firmy

Na cene sa dohodneme. Táto bude závisieť od počtu školených zamestnancov a od mesta, v ktorom školenie bude realizované. Na cenu má vplyv aj to, ako moc na mieru budete chcieť školenie upraviť.

Stačí ma kontaktovať a keď budem vedieť vašu predstavu školenia, rád vám cenu upresním.

Aké školenia a kurzy vám viem ponúknuť?