Prečo ísť na školenie

Chceli by ste sa ľahko a rýchlo naučiť Angular, React alebo Node.js? Nemáte čas študovať po večeroch niekoľko sto-stranové knihy a učebnice? Preferujete pri učení praktické skúšanie pred únavnou teóriou?

Boli by ste radšej, ak by sa vám pri vzdelávaní venoval niekto, kto danú technológiu pozná a v praxi používa? Vyhraďte si čas, prídite ku mne na školenie a naučte sa technológiu v kľude a v čase venovanému len učeniu.

Ponuka školení a kurzov

Kto vás bude školiť

Školiť vás budem priamo ja. Som Michal Kočí. Som programátor a hlavne jeden z vás. Navyše som komunikatívny a dobre a zrozumiteľne vysvetľujem. A mám to šťastie, že denne pracujem s rôznymi technológiami, programovacími jazykmi či frameworkami.

Väčšina mojej práce je v JavaScripte preto školím práve tento jazyk a knižnice, technológie a iné s ním súvisiace veci, ktoré poznám a pravidelne používam.

O školitelovi

Prečo školenie u mňa

Školiteľ teoretik vás bude školiť podľa niekým iným pripravenej osnovy. Školiteľ, ktorý školené technológie sám aktívne používa vám vie zodpovedať otázky mimo osnovy, vie vás upozorniť na veci, o ktorých školitelia teoretici ani netušia.

Ja som stále aktívny programátor, pracujúci na rôznych projektoch. Moja práca mi našťastie umožňuje niekoľko dní do mesiaca sa venovať tomu, čo ma baví - a preto školím. A školím to čo sám rád používam a poznám.

Moje referencie

Školenia a kurzy z mojej ponuky

Školenie AngularJS Školenie - Dynamické webové aplikácie

Len pre firmy

AngularJS Školenie - Dynamické webové aplikácie

AngularJS (Angular 1) je moderný JavaScriptový framework určený na tvorbu dynamických webových aplikácií. Naučte sa tvoriť dynamické webové či mobilné aplikácie s použitím tohto frameworku.

Detail kurzu
Školenie Node.js Školenie - Serverové aplikácie v JavaScripte

Len pre firmy

Node.js Školenie - Serverové aplikácie v JavaScripte

Node.js je JavaScriptová platforma umožňujúca vývoj aplikácií či webov v JavaScripte. Naučte sa naprogramovať si webový server a aplikáciu v JavaScripte v Node.js.

Detail kurzu
Školenie React + Redux Školenie - Dynamické webové aplikácie

React + Redux Školenie - Dynamické webové aplikácie

React je moderná JavaScriptová knižnica na tvorbu UI a Redux stavový kontajner, oboje vhodné pre tvorbu dynamických webových aplikácií. Naučte sa tvoriť dynamické webové či mobilné aplikácie s použitím týchto knižníc.

Detail kurzu
Školenie Angular Školenie - Dynamické webové aplikácie

Angular Školenie - Dynamické webové aplikácie

Angular od verzie 2 je nová, úplne prepracovaná verzia populárneho frameworku Angular, určeného na tvorbu dynamických webových aplikácií. Naučte sa tvoriť dynamické webové aplikácie s použitím tohto frameworku.

Detail kurzu
Školenie Školenie Pokročilé témy JavaScriptu a Node.js

Len pre firmy

Školenie Pokročilé témy JavaScriptu a Node.js

Programovať profesionálne v JavaScripte je oveľa jednoduchšie, ak rozumiete jazyku do posledného detailu. Naučte sa pokročilé témy a základy funkcionálneho programovania.

Detail kurzu

Výber z referencií