Prečo ísť na školenie

Vyvážený pomer teórie, nasledovanej praktickým vyskušaním si práve naučeného, vás naučí technológiu ľahko a rýchlo.

Netrávte týždne čítaním návodov, ktoré neplatia už týždeň po tom, ako boli napísané. Na školení dostanete ucelené a aktuálne informácie. Získate vedomosti, ktoré nezostarnú.

Ponuka školení a kurzov

Kto vás bude školiť

Školiť vás budem priamo ja, Michal Kočí. Som tiež programátor, rovnako ako vy, a navyše som komunikatívny a dobre a zrozumiteľne vysvetľujem.

JavaScript používam denne a v technológiách, ktoré školím, mám naprogramované viaceré projekty. Som certifikovaný Node.js programátor (JSNAD a JSNSD).

O školitelovi

Prečo školenie u mňa

Nie som len školiteľ ale enne aktívne programujem a z princípu školím len tie technológie, ktoré poznám a ktoré sám rád používam.

Obsah školení mi nik nediktuje, pripravujem ich sám. Rád vám zodpoviem aj otázky mimo osnovy a upozorním vás na veci, o ktorých školitelia teoretici ani netušia.

Moje referencie

Školenia a kurzy z mojej ponuky

Školenie Node.js Školenie - Serverové aplikácie v JavaScripte

Len pre firmy

Node.js Školenie - Serverové aplikácie v JavaScripte

Node.js je JavaScriptová platforma umožňujúca vývoj aplikácií či webov v JavaScripte. Naučte sa naprogramovať si webový server a aplikáciu v JavaScripte v Node.js.

Detail kurzu
Školenie React + Redux Školenie - Dynamické webové aplikácie

React + Redux Školenie - Dynamické webové aplikácie

React je moderná JavaScriptová knižnica na tvorbu UI a Redux stavový kontajner, oboje vhodné pre tvorbu dynamických webových aplikácií. Naučte sa tvoriť dynamické webové či mobilné aplikácie s použitím týchto knižníc.

Detail kurzu
Školenie Angular Školenie - Dynamické webové aplikácie

Angular Školenie - Dynamické webové aplikácie

Angular je moderný framework, určený na tvorbu robustných dynamických webových aplikácií s podporou tvorby PWA. Naučte sa tvoriť dynamické webové aplikácie s použitím tohto frameworku.

Detail kurzu
Školenie Školenie Pokročilé témy JavaScriptu a Node.js

Len pre firmy

Školenie Pokročilé témy JavaScriptu a Node.js

Programovať profesionálne v JavaScripte je oveľa jednoduchšie, ak rozumiete jazyku do posledného detailu. Naučte sa pokročilé témy a základy funkcionálneho programovania.

Detail kurzu

Výber z referencií